Küçük Burun Estetiği

Küçük Burun Estetiği 

Burun estetik cerrahi müdahaleleri burun görünümünden memnun olmayıp bu memnun olmadıkları burun görünümünü değiştirmek isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilen bir tür cerrahi müdahaledir. Kişilerde burun kemeri, burun eğriliği, yüze göre orantısız burun delikleri gibi problemler bulunabilir. Bu gibi problemler burun estetik cerrahi müdahalesi yolu ile çözüme kavuşturulabilir. Burun estetik cerrahi müdahalelerinde kişi ile cerrahi müdahaleyi gerçekleştirecek olan uzman estetik cerrah arasında kurulmayacak olan iletişim oldukça önem arz etmektedir. Kişinin kendini en doğru şekilde uzmana ifade etmesi, cerrahi müdahaleden dilek ve beklentilerini açıkça ortaya koyması cerrahi müdahale sonrası kişinin müdahaleden memnuniyetine direkt olarak etki etmektedir.

Küçük burun estetiği görünüm açısından estetik algıda toplum nezdinde idealize edilmiş burun görünümü olarak Kabul görmektedir fakat bu durum yanlıştır. İdeal burun görünümü herkes için farklıdır. Bu durumda kişinin sahip olduğu yüz görünümü ve burun görünümünün bu yüz ile orantılı bir şekilde olması elzem bir durumdur. Yani herkes için küçük bir burun iyi bir burun görünümü anlamına gelmemektedir.

Burun Ucu Estetik Müdahalesi

Burun ucu estetiği yaptıranlar, burun ucu görünümünden memnun olmamaktadırlar ve bu memnun olmadıkları burun ucu görünümünden kurtulmak amacı ile burun ucu estetik müdahalesi yoluna başvurmaktadırlar. Bu yöntemde genel olarak burun ucunda bulunan kıkırdak dokuya müdahale yolu ile rahatsızlık duyulan burun ucu görünümünden kişi kurtarılmaktadır.

Burun estetiği sonrası burun ucu yaraları belli bir süre geçmeyebilir. Bu doğal seyrinde gerçekleşmesi gereken bir süreçtir. Kişinin cerrahi müdahaleyi gerçekleştiren uzman cerrahın müdahale sonrası yapmasını salık verdiği uygulamaları harfiyen uygulaması sonucunda bu süreç oldukça kısa süren bir iyileşme süreci haline gelmektedir.

Kemerli Burun Artık Bir Son Değil!

Kişiler genellikle küçük bir burun güzel olarak düşünüp cerrahlarımıza küçük burun sahibi olmak isteği ile gelmektedirler. Fakat bu doğru bir düşünce biçimi değildir. Burun estetik cerrahi müdahalelerinde hedeflenen asıl amaç kişinin yüzü ile orantılı ve uyumlu bir buruna sahip olmasıdır. Bu durum ne kadar iyi oranda sağlanır ise yapılan burun estetik cerrahi müdahalesi de o oranda başarılı sayılmaktadır. Küçük burun estetiği müdahaleleri talebi ile hastalarımız bize çokça gelmektedirler fakat biz de onlara başarılı olanın küçük burun estetik görünümü sağlamak değil, kendileri için idealize edilmiş olan en iyi burun görünümüne sahip olmanın elzem bir durum olduğunu anlatmaktayız.

Küçük Burun Estetiği

Küçük burun estetiği daha önce de bahsettiğimiz gibi burun estetik cerrahi müdahale talebinde bulunan hastalarımız tarafından oldukça sık dile getirilen bir istek olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat bir burun estetik cerrahi müdahalesinin başarılı sayılabilmesi için belli başlı bazı unsurlar vardır. Bunların en başında ise burun estetik cerrahi müdahalesi geçirecek olan kişinin burun anatomisi ve yüz yapısının incelenip kişiye en uygun olacak burun görünümüne cerrahi müdahale sonrası sahip olmasını sağlamak gelmektedir. Yine bunun yanında cerrahi müdahale sonrası burun estetik cerrahi müdahalesini geçirmiş olan kişinin cerrahi müdahale geçirdiğinizin anlaşılamadığı kadar doğal bir burun görünümüne sahip olmuş olması da yapılan burun estetik cerrahi müdahalesinin başarısını göstermektedir.

Uzman estetik cerrahlarımız sizin için uygun olan en iyi burun görünümünü estetik müdahale öncesi belirleyip cerrahi müdahale sonrası bu burun görünümüne kavuşmanızı sağlayacaklardır. Uzman kadromuz yılların verdiği deneyim ve ustalıkla, gerçekleştirdikleri birçok örnek teşkil eden burun estetik operasyonları ışığında sizlere burun estetik cerrahi müdahalesi konusunda alabileceğiniz en iyi hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır.

 

TurkeyEnglish