Küçültme Ameliyatı

Küçük Bir Burun Artık Hayal Değil!    

Estetik bir görünüme sahip olmak için yüz ve burunun birbirine göre oranlı olması gerekmektedir. Bu nedenle burun küçültme ameliyatları günümüzde büyük bir önem kazanmaktadır. Günümüzde burun oranı konusunda sıkıntı yaşayan bireylerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Bu durum kişinin psikolojik durumunu olumsuz yönde etkilemektedir. Kişinin sosyal hayatında olumsuz bir yer edinmektedir. Bu nedenle görünümünden memnun olmayan bireyler estetik operasyon geçirerek istedikleri görünüme sahip olabilmektedirler. Böylece bu durumun psikolojik ve sosyal yan etkilerinden kurtulabilmektedirler. Sağlıklı bir sosyal hayata sahip olmak konusunda estetik burun operasyonunun oldukça olumlu etkileri vardır.

Kişinin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılacak ameliyatın türü danışacakları uzman hekimler tarafından belirlenir. Bu ameliyatsız burun estetiği gibi yöntemler olabileceği gibi açık veya kapalı burun ameliyatıyla da gerçekleştirilebilir. Gerçekleştirilen operasyonun türüne göre kişi estetik operasyonun hemen sonrasında sosyal hayatına geri dönebilmektedir.

Estetik operasyon yaptırmaya karar verdikten sonra burun küçültme ameliyatı fiyatı ameliyat yaptıracak kişilerin kafasında soru işaretine neden olan konuların en başında gelmektedir. Bu sorunun net bir cevabı olmamakla birlikte çeşitli etmenlere bağlı olarak değişmektedir. Bu etmenleri göz önünde bulundurularak yüz yüze yapılan görüşmeler sonucu net bir sonuca ulaşılır.

Burun Küçültme Ameliyatı Ne Kadara Mal Oluyor?

Burun küçültme ameliyatı fiyatı çeşitli etmenlere bağlı olarak değişmektedir. Bu etmenleri sıralayacak olursak:

  • Ameliyatın yapılacağı yer,
  • Ameliyatın lokal anestezi ile mi yoksa genel anestezi ile mi yapıldığı,
  • Ameliyatın hangi yöntemle gerçekleştirildiği(kapalı burun ameliyatı, açık burun ameliyatı, burun germe vesaire…)
  • Hastanın ameliyat sonrası yatış gerçekleştirip gerçekleştirmemesi,
  • Ameliyatı gerçekleştiren uzman hekimin nitelikleri gibi etmenler sayılabilir.

Burun Küçültme Ameliyatı Hakkındaki Detaylar

Uzman kadromuz şimdiye kadar yaptığı çeşitli estetik operasyonlarla örnek burun estetiği operasyonu uygulamalarına imza atmışlardır. Elbette ki burun küçültme operasyonu gibi önemli bir operasyonu alanında uzman kişiler gerçekleştirmelidir. Dilediğiniz takdirde bu operasyonun tüm süreçlerinde uzman kadromuz yanınızda yer alacaktır.

Günümüzde estetik bir görünüm sahibi olmak kadınlar kadar en az erkekler açısından da önemli hale gelmiştir. Erkek burun estetiği erkeklerin estetik operasyon konusunda tercih ettiği operasyonlar arasında en başta gelmektedir. Bu operasyona karar veren erkekler doktorlarımızla görüşmeye geldiğinde genelde doğal bir görünüm sahibi olma dileğinde bulunuyorlar. Böyle bir durumda uzman doktorlarımız ameliyat yaptıracak olan kişi ile kişinin burun ve yüz yapısını inceleyerek, bunun üzerine dilek ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak kendisine en çok uyacak burun görünümüne karar verip uygulamasını gerçekleştiriyor.

Estetik fiyatları konusu tüm hastaların kafasında soru işaretlerine neden olmaktadır. Bu konuda bize danışan hastalarımızla en ince ayrıntısına kadar ilgilenip kendilerine en doğru bilgiyi sunacak şekilde bilgi vermeye özen gösteriyoruz. Danışanla birebir yapılan görüşmeler sonucu kişiye net bir bilgi verme imkânımız oluyor. Burun küçültme ameliyatı fiyatı konusu kişiyle bire bir görüşmeden, kişinin anatomik yapısı incelenmeden, uygulaması yapılacak ameliyat tekniğine karar vermeden net olarak cevap verilebilecek bir konu değildir. Uzman hekimlerimiz bire bir görüşmeler sonucu size bu konuda en doğru bilgiyi verecektir. Sizde burun operasyonu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz merkezimize gelerek uzmanlarımızın görüşlerini alabilir ve burun estetği operasyonu için karar verebilirsiniz.dünya ve Avrupa standartlarında hizmet almak isterseniz merkezimiz tam size göre. En son teknoloji ile sizlere operasyon konusunda en ideal burun estetiği operasyonunu sunuyoruz.

 

TurkeyEnglish