Lazerle Burun Estetiği

Lazerle Burun Estetiği

Lazerle Burun Estetiği ülkemizde ve dünyada hem kadınlarda hem de erkeklerde en sık yapılan ve en popüler estetik ameliyatıdır. Burun yüzümüzün tam ortasında olmasından dolayı yüz bölgesinin estetiğini ve güzelliğini belirleyen en önemli unsurdur. Estetik için en çok istenenler burun ucunun düşük olması, burun sırtının kemerli olması, burnun yüze göre büyük olması, burunda eğiklik olması başlıca nedenlerdir. Lazer Burun Ameliyatı, planı yapılır iken hastaların istekleri ön planda olmalıdır. Estetik ameliyatın amacı, insanların kendilerinde beğenmedikleri, mutsuz oldukları yönlerini değiştirmektir. Diğer ameliyatlardan farkı ise standart bir ameliyat olmaması bie el işi olması yani doktorun sizin üzerinizde bırakacağı bir eser olmalıdır. Burun ameliyatı erkeklerde bayanlara göre daha zordur. Ameliyat sonrası burunda fazla ağrı olmaz. Burun estetiği ve nefes ameliyatları aynı anda yapılır. Genel anestezi kullanılır. Lazer ile Burun Ameliyatında,  tampon değil hava kanallı slikon kalıp kullanılır. Hasta ameliyattan sonra yüzünü yıkayabilir, 3 saat sonra yemek yiyebilir, 5 saat sonra da evine gidebilir. Üç gün sonra ise silikonlar çıkarılır herhangi bir terslik olupta tekrar ameliyat olma riski çok düşüktür. Ameliyat öncesi doktor ile hastası bilgisayar ortamında resimlere bakılarak karar verilir. Planlama yaparken hastanın fikri doktordan daha önemlidir. Yapılacak işlere göre lokal anestezi ya da genel anestezi seçilir. Daha önceden estetik olmuş kişilerde ya da hafif burun eğriliği olanlarda dolgu ile anesteziye gerek kalmadan küçük düzeltmeler yapılır.

Rinoplasti Burun Ameliyatı Nedir?

Burnun en baştan şekil aldığı Rinoplasti Burun Ameliyatı, estetik cerrahide en fazla tercih edilen operasyon arasındadır. Cinsiyet fark etmeden gerek solunum sorunlarının düzelmesi, gerekse burun şeklinin değişmesi için herkes bu operasyonlara büyük ilgi göstermektedir. Burnunuza yapılan küçük bir değişiklik bile görüntünüzde  büyük değişiklik yaratır.

Burun Estetiğinin Faydaları Nelerdir?

Burun şekline bağlı olarak nefes almakta güçlük çeken hastanın ameliyat sırasında burun kanalının açılması daha rahat nefes almalarını sağlayacak ve burun fonksiyonları doğru bir şekilde çalışmaya başlayacaktır. Bünyemizde sunulan lazerle burun estetiği uzmanlarımız tarafından birebir görüşme sonrasında yapılan değerlendirmeler ile karar verilerek hasta üzerinde uygulanmaktadır.

Burun ameliyatı genel anestezi altında ve ameliyat sırasında hasta hiçbir  şey hissetmez. Genel olarak hastalar aynı gün içinde taburcu olur.

Burun Estetiği, Merkezimizde Çok Kolay Uygulanmakta

Burun yapısal olarak kompleks organ olsa bile burun estetiği yaptırmak hasta için zor operasyon gibi görünse de aslında bu operasyon kolaydır. Burun kompleks bir yapı olduğundan ve operasyonu fazlaca deneyim gerektirdiğinden ameliyatı burun estetiğinde tecrübe kazanmış bir doktorun yapması her zaman faydalıdır.

En Uygun Burun  Estetiği İçin Bizi Tercih Edin

Bünyemizde sunduğumuz bu operasyonlar için burun estetiği zor mu soruları gelmektedir. Uzmanlarımız tarafından sunulan lazerle burun estetiği Avrupa standartlarında sunulmaktadır. Dünyanın her yerinde hemen hemen aynı kriterler ile farklılık gösterirler. Bunlardan en önemlisi de ameliyatı gerçekleştirecek cerrahın kendisine ve yaptığı operasyon sonuçlarına güvenidir. Özel sigortalar ve devlet kurumları estetik ameliyatlarının  hiç birini karşılamaz. Her hastaya aynı ameliyat yapılmaz hastanın durumuna göre değişir. Ancak uzman doktorumuz size ek bir uygulamayı en iyi veya tatmin edici bir sonuç için önerebilir, bu da fiyatı etkileyen bir durumdur.  Ayrıca işlemin yapılacağı hastane alacağınız oda hizmeti ve konfor operasyonun anestezisi ve en önemlisi kullanılacak olan malzemenin kalitesi fiyatları etkiler. Bu nedenle en uygun burun estetiği araştırması yapıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

TurkeyEnglish