Rinoplasti Ameliyatı Nedir

Rinoplasti Ameliyatı Nedir

 Rinoplasti Ameliyatı Nedir?

Burun ameliyatları uzman doktorlar tarafından genellikle çok başarılı bir şekilde tamamlanarak hasta, istediği bir buruna kavuşmaktadır. Her insan burnundan memnun olacak bir durum söz konusu değildir. İnsanlar zaman içinde burunları ile yüzlerinde bir uyumsuzluk fark ettiği zaman hemen estetik yoluna başvurmaktadır. Burada önemli olan kısım uzman doktor tercihi olmaktadır. Bu şekilde istediğiniz burun şekli çizilerek aynı şekilde uygulanma sağlanmaktadır. Rinoplasti yani kişinin burnunun tamamen değişmesi anlamına gelmektedir. Rinoplasti ameliyatı nedir? Sorusu gündeme çok sık gelerek insanların akıllarının karışmasına neden olmaktadır. Yani estetik ameliyatı olarak da bilinmektedir. Rinoplasti burnunuzun eski haline göre tamamen değişerek yüz şekliniz ile uygun bir hale getirilme ameliyatı olmaktadır.

Rinoplasti İle Ameliyatsız Estetik Arasındaki Fark

  • Yüz ve burun yapısındaki uyumsuzluk rinoplasti ile tamamen giderilerek daha uygun ve güzel burun elde edilmektedir.
  • Burundaki sorunlar ve problemleri için bazen burun ameliyatı çok gerekli ve şart olmaktadır.
  • Doktorunuzun bu konuda çok iyi olduğuna emin olarak estetik yaptırmalısınız.
  • Estetik yaptırmanın genellikle gerekli olduğu unutulmamalıdır.

Rinoplasti ameliyatı nedir? Bu konu hakkında detaylı bilgi verilmesi gerekmelidir ki hasta bu anlamda daha fazla aydınlanmış olmaktadır. Kimi insanın burunu büyük olabilir. Bu normal bir durumdur. Ancak rinoplasti ile uzun burun sıkıntılarınızın giderilmesi sağlanarak kişinin kendisini daha iyi hissetmesi sağlanmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği fiyatları her insanın bütçesine göre uygun olmakla birlikte çok basit ve kısa sürede yapılan dokunuşlardır. Burada kişinin ufak sorunlarının giderilmesi sağlanarak burunun daha iyi görünmesi sağlanmaktadır.

Ameliyatsız Burun Estetiği Nedir?

Ameliyatsız burun estetiği genellikle burun ucundaki sıkıntılardan dolayı yapılmaktadır. İnsanların burunlarının ucunda çökükler çok sık rastlanan durumlardandır. Yani nasıl bir bilgisayarda rötuş yapılarak problemli kısımlar hemen gideriliyorsa aynı şekilde burun ucuna da rötuş ve dolgu yapılarak problem tamamen ortadan kaldırılarak burun ucunun daha dolgulu ve düzgün görünmesi sağlanmaktadır. Bunun içinde en iyi burun estetiği yapan doktor bulmak gerektiğinin de farkında olunur ise sonuç mükemmel olmaktadır. Sizde hastanemize başvurarak en iyi doktorlarımız ile karşılaşabilir ve en kaliteli bir şekilde burun estetiği yaptırılmış olunmaktadır. Hastanemizde tüm teknolojiler ve tüm imkânlar en iyi ve etkili bir şekilde doktorlarımız tarafından kullanılarak gelen hastalarımıza en iyi hizmet sunma çabasında bulunmaktayız.

Burun Eğriliği Mutlaka Giderilmelidir

Burun kemiğinde eğrilik genellikle dışa yansıyan bir durum olmaktadır. Özellikle kişilere yan profilden bakıldığı zaman burun kemiğindeki eğrilik çok net bir şekilde görülmektedir. Burun eğriliği ameliyatı için ilk öncelikle hastalarımız doktorlarımız tarafından muayeneden geçirilerek eğrilik hakkında fikirler edinilmektedir. Bu şekilde rinoplasti ameliyatı uygulanmaktadır. Rinoplasti ameliyatı nedir? Sorusunun cevabı en iyi bu şekilde verilmektedir. Yani kişinin burnu baştan aşağı değiştirilerek yeni bir burun kazanılmaktadır. Yeni bir burun oluştururken doktorlarımız hastalarının yüz hatlarına çok dikkat ederek hareket etmektedir. Yani estetik ameliyatlarında çok uyum gerekmektedir. Yani yüz ve burun uyumsuz olur ise ameliyatın hiçbir şekilde önemi kalmamaktadır. Gelen hastalarımızın en büyük hayali istenmeyen burunlarından kurtulup yerine daha uygun bir burun isteği olmaktadır. Bu bakımdan her insan doktor seçimine çok dikkat etmelidir.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish