Tamponsuz Burun Estetiği

Tamponsuz burun estetiği

Burun ameliyatı bazen sağlık bazen de güzellik için yapılan bir estetik ameliyattır. Günümüzde en çok yapılan estetik ameliyatlardan biri de burun ameliyatlarıdır. Burunda nefes almayı engelleyen bir sorun varsa sağlık için burun ameliyatı yapılması şart olur. Burunda kemik ya da eğrilik veya burun eti gibi burundan nefes almayı zorlaştıran sağlık problemleri kişinin yaşam kalitesini düşürdüğü gibi pek çok hastalığa da neden olmaktadır. Bu şekilde nefes alma güçlüğü yaşayan kişilerde acilen burun ameliyatı yapılmalıdır. Burun kemiğinde eğrilik, kemerli burun, basık burun, burun deliklerinin büyük ve çirkin görünümü gibi yüz güzelliğini bozan burun kusurlarında burun ameliyatı kişinin isteği ile yapılabilmektedir. Burundaki kötü görüntü kişiyi asosyal, içine kapanık bir kişi yapar. Ve bu durum psikolojik kişilik bozukluklarına sebep olur ve kişinin ruh sağlığının bozulmasına sebep olur. Bu gibi durumlarda da kişinin ruh sağlığı için estetik burun ameliyatı olması gerekli hale gelir. Tamponsuz burun estetiği süreci ameliyata karar verilmesi ile başlamış olur.

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır

  • Burun ameliyatına karar verildiğinde kişinin yan profil fotoğrafı bilgisayar ortamında yeni burun şekliyle smilatörlerde yüz şekli tam olarak nasıl olacak belirlenir. Böylecetamponsuz burun estetiği süreci başlamış olur.
  • Ameliyat günü hasta genel anestezi ile uyutularak operasyona alınır. Bazen çok küçük müdahalelerde lokal anestezi ile yalnızca burun uyuşturularak da yapılabilir.
  • Ameliyat kapalı ya da açık burun ameliyatı şeklinde yapılmaktadır. Burunda yapılacak işleme göre doktor kararı ile açık veya kapalı olarak gerçekleştirilir.
  • Ameliyat sonrası hasta bir gece hastanede misafir edilerek tedavileri uygulanır. Serum ve ilaç ile yapılan tedavinin yanı sıra buz terapileri ile morluk ve şişlik en aza indirilir.

Burun Ameliyatı Nerede Yapılmalıdır

Burun ameliyatı konusunda uzman doktorların bulunduğu ve yeni teknoloji cihazlar ve yöntemler kullanılan bir merkezde yapılmalıdır. Biz merkezlerimizde burun ameliyatı konusunda örnek ameliyatlar gerçekleştiren profesör doktorlarımız ile en iyi burun ameliyatı hizmetini veriyoruz. Burun ameliyatında bir kulak burun boğaz uzmanı doktorumuz ile bir estetik cerrahi uzmanı doktorumuz birlikte çalışmaktadır. En yeni teknoloji cihazlar ile burun ameliyatını gerçekleştirerek burnun istenilen görüntü ve sağlık seviyesine ulaşmasını sağlıyoruz. Bilimin ışığında en yeni teknikleri kullanarak burunda mükemmel bir görünüm sağlıyoruz. Burun ameliyatınız kusursuz gerçekleştirildiğinden burun ameliyatı sonrası sorun yaşamıyorsunuz. Burun ameliyatı süreci sorunsuz ve rahat şekilde atlatılmaktadır.

Burun Ameliyatı Sonrası İyileşme

Merkezlerimizde gerçekleştirilen burun ameliyatı sonrası hasta takibi uzman kadrolarımız tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Tamponsuz burun estetiği ucu hassasiyeti bile en aza indirilerek ağrılarınız olmaması için  gerekli tedaviler yapılmaktadır. Burun kemeri en sık karşılaşılan burun sorunlarından biri olmasına rağmen merkezlerimizde en iyi görünüm ile burun kemeri düzeltilmektedir. Burun ucu estetiği yaptıranlar ameliyat sonrası asla burun ucu düşmesi gibi bir sorun yaşamazlar. Uzman doktorlarımız gerçekleştirdikleri kusursuz burun ameliyatı sonrası hastanın sürekli takibini gerçekleştirerek herhangi bir komplikasyon yaşanmaması için mücadele verirler. En iyi hizmetin verildiği merkezlerimizde hasta memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Burun ameliyatı sonrası hastanın kısa sürede iyileşip normal hayatına geri dönmesi sağlanır.

Alanında uzman cerrahlarımız ile sizlere kurumsal hizmet anlayışı ile merkezimizde son teknolojik cihazlar ile hizmet sunuyoruz. Dünya da ki gelişmeleri yakından takip ederek merkezimizde en iyi operasyonlar gerçekleştiriyor ve hastalarımızın memnuniyetlerini kazanıyoruz. Sizde burun operasyonları ile ilgili merkezimize gelerek bilgi alabilir ve güvenle kendinizi uzmanlarımıza emanet edebilirsiniz.

 

TurkeyEnglish